test_polityka_jakosci

Dla spółki TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE powodem działań związanych z zapewnieniem jakości jest zaufanie, którym klienci nas darzą.

Wszystkie starania mają na celu zagwarantowanie klientom sprawnej i kompetentnej obsługi, atrakcyjnego poziomu cen, terminowych dostaw oraz niezawodności działania uszczelnień.

Nie ograniczamy pojęcia jakości do produktu, w naszej firmie jakość jest pojmowana jako oczywistość, obejmuje wszystkie procesy - produkt i organizację.

Poprzez partnerską, opartą na wzajemnym szacunku współpracę z klientami realizujemy Naszą misję.  Pragniemy osiągnąć pozycję znaczącego partnera firm przemysłowych, jako dostawca funkcjonalnych, ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań technicznych w zakresie systemów uszczelniających.

Certyfikowany System  Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 utrzymujemy od 2004r.

A obecnie miło nam Państwa poinformować, że spełniliśmy wymagania normy ISO 9001 również w obszarze hydrauliki siłowej. W załączeniu certyfikat.

certyfikat_ISO

Kliknij, by pobrać

 

Otrzymany i utrzymywany certyfikat jest dla nas nagrodą  i potwierdzeniem  wysiłku firmy w stałe doskonalenie systemu zarządzania i organizacji pracy, aby zagwarantować Państwu - naszym Klientom -  produkt i usługę spełniającą Wasze wymagania – najwyższej jakości.

Joanna Okularczyk                                                    

pełnomocnik SZJ