test_czestochowa


Obsługujemy rejon całej Polski

Kliknij w  MAPA i zaplanuj trasę dojazdu do TEST SYSTEMY USZCZLNIAJĄCE


TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE  
J.,W. Okularczyk M.,M. Stępień
Spółka Jawna

ul. Legionów 90/100
42-200 Częstochowa

IDS 150521180
NIP 573-010-81-03

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach

7.30 - 15.30 (pn. - pt.)

W sytuacjach wymagających szczególnie pilnej interwencji, pracujemy poza ustalonymi godzinami.

Urządzenia telekomunikacyjne: fax i poczta e-mail pracują 24 godz./dobę

tel.: +48 34 365 91 45
fax: +48 34 369 79 70
e-mail: info@uszczelnienia.net

Obsługa klienta zagranicznego
Foreign client\'s service

tel.: +48 34 369 79 80

wizytówka QR

Wizytówka w kodzie QR. Zeskanuj za pomocą aplikacji w smarrtfonie.

Dział Techniczno-Handlowy  

Uszczelnienia spoczynkowe
Tworzywa konstrukcyjne

Maciej Chlewicki

tel.: +48 34 369 79 72
e-mail: maciej.chlewicki@uszczelnienia.net

 


SealCAM® ekspresowa produkcja uszczelnień
Uszczelnienia do ruchu posuwisto-zwrotnego

Kinga Majchrzak

tel.: +48 34 369 79 81
e-mail: kinga.majchrzak@uszczelnienia.net


Uszczelnienia do ruchu obrotowego
Materiały ślizgowe

Sławomir Wąsiński

tel.: +48 34 369 79 82
e-mail: slawomir.wasinski@uszczelnienia.net

 


Remonty i regeneracja siłowników hydraulicznych
Wyroby formowe, wulkanizacja
Obróbka skrawaniem

Konrad Tomecki

tel.: +48 34 369 79 85
e-mail: konrad.tomecki@uszczelnienia.net


Informacje handlowe

Ewa Krajewska
tel.: +48 34 369 79 73
e-mail: ewa.krajewska@uszczelnienia.net


 


Dział Produkcji  

Kierownik produkcji

Robert Klębowski
tel.: +48 34 36979 83
e-mail: robert.klebowski@uszczelnienia.net

 

Specjalistka ds. produkcji

Anna Bernat
tel.: +48 34 36979 86
e-mail: anna.bernat@uszczelnienia.net



Dział Badań i Rozwoju Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Specjalista ds. badań i rozwoju

Mariusz Pietrzak

tel.: +48 34 369 79 75
e-mail: mariusz.pietrzak@uszczelnienia.net

 

Przemysław Okularczyk

e-mail: pokularczyk@uszczelnienia.net

Anna Gumieniak

tel.: +48 34 369 79 74
e-mail: anna.gumieniak@uszczelnienia.net



Właściciele  
ds. techniczno-handlowych ds. produkcji
Wojciech Okularczyk
e-mail: w.okularczyk@uszczelnienia.net
Marek Stępień
e-mail: marek.stepien@uszczelnienia.net
   
ds. marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
ds. finansowych, BHP
Joanna Okularczyk
e-mail: joanna.okularczyk@uszczelnienia.net
Maria Stępień
e-mail: maria.stepien@uszczelnienia.net


facebook