test_czestochowa


TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE  
J.,W. Okularczyk M.,M. Stępień
Spółka Jawna

ul. Legionów 90/100
42-200 Częstochowa

IDS 150521180
NIP 573-010-81-03

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach

7.30 - 15.30 (pn. - pt.)

W sytuacjach wymagających szczególnie pilnej interwencji, pracujemy poza ustalonymi godzinami.

Urządzenia telekomunikacyjne: fax i poczta e-mail pracują 24 godz./dobę

tel.: +48 34 365 91 45
fax: +48 34 369 79 70
e-mail: info@uszczelnienia.net

Obsługa klienta zagranicznego
Foreign client\'s service

tel.: +48 34 369 79 80

wizytówka QR

Wizytówka w kodzie QR. Zeskanuj za pomocą aplikacji w smarrtfonie.

Dział Techniczno-Handlowy  

Maciej Chlewicki

tel.: +48 34 369 79 72
e-mail: maciej.chlewicki@uszczelnienia.net

Uszczelnienia spoczynkowe
Tworzywa konstrukcyjne


Sebastian Baranowski

tel.: +48 34 369 79 81
e-mail: sebastian.baranowski@uszczelnienia.net

SealCAM® ekspresowa produkcja uszczelnień
uszczelnienia do ruchu posuwisto-zwrotnego


Sławomir Wąsiński

tel.: +48 34 369 79 82
e-mail: slawomir.wasinski@uszczelnienia.net

Uszczelnienia do ruchu obrotowego
Materiały ślizgowe


Konrad Tomecki

tel.: +48 34 369 79 85
e-mail: konrad.tomecki@uszczelnienia.net

remonty i regeneracja siłowników hydraulicznych
wyroby formowe, wulkanizacja
obróbka skrawaniem


Ewa Krajewska
tel.: +48 34 369 79 73
e-mail: ewa.krajewska@uszczelnienia.net

Informacje handlowe


 


Dział Produkcji  

Robert Klębowski
tel.: +48 34 36979 83
e-mail: robert.klebowski@uszczelnienia.net

Kierownik Produkcji

Anna Bernat
tel.: +48 34 36979 86
e-mail: anna.bernat@uszczelnienia.net

Specjalistka ds. produkcji



Dział Marketingu Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Mariusz Pietrzak

tel.: +48 34 369 79 75
e-mail: mariusz.pietrzak@uszczelnienia.net

Specjalista ds. marketingu technicznego

Przemysław Okularczyk

e-mail: pokularczyk@uszczelnienia.net

Specjalista ds. marketingu

Anna Gumieniak

tel.: +48 34 369 79 74
e-mail: anna.gumieniak@uszczelnienia.net



Właściciele  
ds. techniczno-handlowych ds. produkcji
Wojciech Okularczyk
e-mail: w.okularczyk@uszczelnienia.net
Marek Stępień
e-mail: marek.stepien@uszczelnienia.net
   
ds. marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
ds. finansowych, BHP
Joanna Okularczyk
e-mail: joanna.okularczyk@uszczelnienia.net
Maria Stępień
e-mail: maria.stepien@uszczelnienia.net


Obsługujemy rejon całej Polski

Kliknij w  MAPA i zaplanuj trasę dojazdu do TEST SYSTEMY USZCZLNIAJĄCE

facebook