test_czestochowa


Obsługujemy rejon całej Polski

Kliknij w  MAPA i zaplanuj trasę dojazdu do TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE

TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE  
J.,W. Okularczyk M.,M. Stępień
Spółka Jawna

Polska, 42-200 Częstochowa
ul. Legionów 90/100

IDS 150521180
NIP 573-010-81-03

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach

7.30 - 15.30 (pn. - pt.)

W dniu 25.11.2016r. z powodów technicznych

ZAKŁAD BĘDZIE NIECZYNNY.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

W sytuacjach wymagających szczególnie pilnej interwencji,
pracujemy poza ustalonymi godzinami.

Urządzenia telekomunikacyjne:
fax i poczta e-mail pracują 24 godz./dobę

tel.: +48 34 365 91 45
fax: +48 34 369 79 70
e-mail: info@uszczelnienia.net

 

Dział techniczno-handlowy  

Uszczelnienia spoczynkowe
Tworzywa konstrukcyjne

Maciej Chlewicki

tel.: +48 602 185 593
e-mail: maciej.chlewicki@uszczelnienia.net


SealCAM® ekspresowa produkcja uszczelnień
Uszczelnienia do ruchu posuwisto-zwrotnego

Kamil Pijet

tel.: +48 602 186 881
e-mail: kamil.pijet@uszczelnienia.net


Uszczelnienia do ruchu obrotowego
Materiały ślizgowe

Sławomir Wąsiński

tel.: +48 606 123 618
e-mail: slawomir.wasinski@uszczelnienia.net


Remonty i regeneracja siłowników hydraulicznych
Wyroby formowe, wulkanizacja
Obróbka skrawaniem

Konrad Tomecki

tel.: +48 512 807 270
e-mail: konrad.tomecki@uszczelnienia.net


Kierownik zespołu sprzedażowego i analiz

Przemysław Okularczyk

tel.: +48 604 487 513
e-mail: pokularczyk@uszczelnienia.net


Informacje handlowe

Ewa Krajewska

tel.: +48 34 369 79 73
e-mail: ewa.krajewska@uszczelnienia.net


Dział produkcji  

Kierownik produkcji

Robert Klębowski

tel.: +48 602 185 556
e-mail: robert.klebowski@uszczelnienia.net

Specjalistka ds. produkcji

Anna Bernat

tel.: +48 34 369 79 86
e-mail: anna.bernat@uszczelnienia.net



Dział badań i rozwoju Dział zarządzania zasobami ludzkimi

Specjalista ds. diagnostyki

Michał Kurpiński

tel.: +48 512 807 292
e-mail: michal.kurpinski@uszczelnienia.net

Specjalistka ds. jakości i HR

Anna Gumieniak

tel.: +48 660 455 523
e-mail: anna.gumieniak@uszczelnienia.net

 

   


facebook