DBAMY O TWOJE 
CIŚNIENIE

element header o nas

TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE

Przedsiębiorstwo Test Systemy Uszczelniające powstało w 1992r. od początku działalności koncentruje się na rozwiązywaniu problemów związanych z zapewnieniem szczelności układu i trwałości węzła uszczelniającego, łącząc pasję przedsiębiorczości oraz zainteresowania zawodowe właścicieli i pracowników z oczekiwaniami rynku.

Specjalizujemy się w uszczelnieniach technicznych do hydrauliki siłowej, pneumatyki, obrotowych części maszyn oraz zastosowań nietypowych wszystkich dziedzin przemysłu. W naszej ofercie znajdują się także gumowe wyroby formowe, tworzywa konstrukcyjne, nowe siłowniki hydrauliczne oraz usługi – remonty i regeneracja siłowników hydraulicznych.

W jednym miejscu – siedzibie naszej firmy – zależnie od potrzeb, uzyskujecie Państwo doradztwo techniczne, projekt węzła roboczego lub detalu, wymagane uszczelnienia, elementy gumowe lub tworzywowe oraz usługę remontową wraz z montażem części składowych siłownika.

pracownicy test.pl
nagrodla dla test.pl
produkty test.pl
maszyna test.pl
siedziba firmy test.pl
NASZA MISJA: 'DBAMY O TWOJE CIŚNIENIE’

Zakres działania przedsiębiorstwa TEST Systemy Uszczelniające jest na tyle szeroki, że zdejmujemy z naszego klienta wiele trosk o sprawy inne niż jego bieżące obowiązki.
Dlatego stawiamy na:

 • Wiedzę
 • Otwartość
 • Efektywność
 • Odpowiedzialność i zaangażowanie
 • Bezwzględny szacunek dla klienta

WIODĄCA POZYCJA NA RYNKU

Należymy do Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie.
Współtworzymy Polską Korporację Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych CETOP oraz EUSGA europejskie stowarzyszenie zrzeszające najważniejszych dystrybutorów uszczelnień technicznych.

W grudniu 2021 roku staliśmy się częścią grupy RUBIX, największego w Europie dostawcy produktów, usług i rozwiązań w zakresie konserwacji przemysłowej, napraw i remontów (MRO).

Właściciele przedsiębiorstwa są członkami i sympatykami Stowarzyszenia Inicjatyw Firm Rodzinnych www.firmyrodzinne.pl

inicjatywa firm rodzinnych logo

POLITYKA JAKOŚCI, CZYLI QUALITY BUILDS QUALITY

Zaufanie, z którym się codziennie spotykamy, jest powodem działań związanych z zapewnieniem jakości. Nie ograniczmy jakości wyłącznie do produktu, obejmuje również organizację.

Nasze starania mają na celu zagwarantowanie sprawnej i kompetentnej obsługi, atrakcyjnego poziomu cen, terminowych dostaw oraz niezawodności działania uszczelnień.

Misją, wypracowaną na warsztatach wspólnie z załogą TSU, jest DBAMY O TWOJE CIŚNIENIE – nie dopuszczamy, aby skoczyło ciśnienie naszym partnerom biznesowym i ich maszynom, będącym podstawą nieprzerwanego cyklu produkcyjnego.

Nasz cel, to sprawne urządzenia oraz spokojni o ich prawidłowe funkcjonowanie użytkownicy.

Certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 utrzymujemy od 2004r., spełniamy wymagania normy ISO 9001 w obszarze projektowania, produkcji oraz rozwoju wyrobów, również w obszarze remontów siłowników.

TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE jest przedstawicielem handlowym firm:

 • Carco Seals
 • O.L. Seals
 • ACM Bearings

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 • 2021

Dołączenie do grupy RUBIX

 • 2020

Gazele Biznesu

 • 2017-2018

Kolejny etap wzrostu wzrostu i rozwoju TSU to wyróżnienie od naszych Klientów i Partnerów. Razem zrealizowaliśmy wiele trudnych i wymagających projektów.

 • 2016

Gazele Biznesu

 • 2015

Jurajski Produkt Roku za najlepszą usługę:
Kompleksowa usługa remontowa siłowników hydraulicznych wspomagana nowoczesnym systemem produkcji uszczelnień Seal CAM® oraz nominacja do godła „Teraz Polska”
Tytuł „Rozważna Firma”.

 • 2014

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Gazele Biznesu

 • 2013

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 • 2012

Gazele Biznesu
Certyfikat Dynamiczna Firma 2012 roku

inicjatywa firm rodzinnych logo
pracownicy test.pl
nagrodla dla test.pl
produkty test.pl
maszyna test.pl
siedziba firmy test.pl
targi test.pl

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

„TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE sp. z o.o.” realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

„Rozwój firmy Wnisokodawcy poprzez poszerzenie oferty o diagnostykę hydrauliki, wskazanie rodzaju uszkodzeń siłowników i skrócenie czasu regeneracji dzięki zakupowi nowoczesnego sprzętu.”

Celem projektu jest wprowadzenie nowoczesnej, mobilnej usługi diagnozowania układów hydraulicznych polegającej na określaniu ich aktualnego stanu technicznego i prognozowaniu trwałości i wydłużeniu czasu działania.

Wartość projektu 626 743,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 282 034,35 PLN

fundusze europejskie

NASZA FIRMA W LICZBACH

WŁASNE MARKI

SPECJALIŚCI

LAT DOŚWIADCZENIA

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW