USZCZELNIENIA
TECHNICZNE

zastosowanie w przemyśle

Dętki

Przewodowe uszczelnienia elastomerowe, aktywowane przez wewnętrzne ciśnienie gazów lub wody. Dostosowywane do wymaganych aplikacji i warunków pracy. Wykonywane wg rysunków, projektowane lub odwzorowywane. Dostępne z różnego rodzaju zaworami – wentylami, w tym calowymi.

ZOBACZ TEŻ

REGENERACJA SIŁOWNIKÓW HYDRAULICZNYCH

uszczelnienia toczone

Dętki (uszczelnienia nadmuchiwane) silikonowe i inne elastomerowe

Przewodowe uszczelnienia elastomerowe, aktywowane przez wewnętrzne ciśnienie gazów lub wody. Dostosowywane do wymaganych aplikacji i warunków pracy. Wykonywane wg rysunków, projektowane lub odwzorowywane.

Dostępne z różnego rodzaju zaworami – wentylami, w tym calowymi.

Końce uszczelek, bez zamkniętej geometrii, są dostarczane z zawulkanizowanymi zatyczkami końcowymi. W przypadku niektórych aplikacji, możliwe są konstrukcje z narożnikami, uszczelnienie ma wtedy kształt prostokąta. Na specjalne zamówienie, dostępne z wewnętrznymi wzmocnieniami z tkaniny, w tym z Kevlar-u. Temperatura pracy: od -50°C do +315° C, Ciśnienie pracy do 1 MPa.

Zalety:

  • najskuteczniejsza technika uszczelniania np. w przypadku powierzchni poruszających się, gdyż w odpowiedni sposób kurczą się i rozprężają
  • wysoki moduł sprężystości
  • wysoka wytrzymałość na rozciąganie

MULTIMEDIA
MATERIAŁY DO POBRANIA

pobierz katalog

TEST Systemy Uszczelniające - PEEK, TEFLON, VITON, KALREZ specjalistyczne materiały w UR

Przedstawiamy rozwiązania dla przemysłów takich jak farmacja, spożywczy, chemiczny, papierniczy ale także dla rafinerii.

Prezentujemy specjalistyczne rozwiązania takie jak: uszczelnienia wykrywane przez metaldetektor, uszczelnienia z mikrokulkami szklanymi, dętki silikonowe, uszczelnienia Envelope oraz wyroby z plotera tnąco – frezującego.

ZAUFALI NAM

KONTAKT

DZIAŁ TECHNICZNO-HANDLOWY

Uszczelnienia spoczynkowe
Tworzywa konstrukcyjne
Pierścienie uszczelniające O-Ring i X-Ring

Zapytanie – Dętki